.

.

Бзб Женски Дуксери И Дуксери Пуловер Преголеми Дуксери Копче Надолу Хенли Кошули С-2ХЛ

Бзб Женски Дуксери И Дуксери Пуловер Преголеми Дуксери Копче Надолу Хенли Кошули С-2ХЛ

DEN 303.84

Износ
Залиха

85%ПАМУК+15%ПБТ. Увезени. Затворање на копчето. 85%ПАМУК+15%ПБТ. ?Безбеден Квалитет : Основниот дуксер со Качулка внимателно се меша со 85% памук и 15% ПБТ, ткаенината е густа и топла, прави да се чувствувате целодневна удобност. ?Уникатен Дизајн : Секојдневен лабав стил, дупки за палецот на манжетната, што ги држи ракавите на место, џеб од кенгур, едноставна цврста боја, што прави да изгледате кул и модерно. ?Натпревар : копчето надолу врвови работи одлично со хеланки, слаби фармерки, кожени панталони, спортски панталони и јога панталони со чизми, сандали, спортски чевли, флип-апостолки, сите видови накит. ?Прилики : дуксери за Улична Облека погодни за различни прилики, божиќ, ноќта на вештерките, состаноци, забава, валентин, секојдневно носење, трчање, дружење, го прави вашиот живот пошарен. ?Внимание : Машина Со мрежеста торба или рачно перење со ладна вода, и тие нема да намигнуваат, ако имате некое прашање, ве молиме контактирајте не слободно, БЗБ ќе ви даде одлично искуство.

Карактеристики

Производи во категоријата