.

.

МАКЕЈ Силиконски Паметни Ремени За Часовници Нараквица За Рачна Лента За Гармин Претходник 35 Ленти За Часовници Замена Нараквица Кореа

МАКЕЈ Силиконски Паметни Ремени За Часовници Нараквица За Рачна Лента За Гармин Претходник 35 Ленти За Часовници Замена Нараквица

DEN 1.00

Износ
Залиха

Земја Како Што Е Означено. Име на производот : F35 (сребрен клип) силиконски ремен. Материјал : Силиконски + нерѓосувачки челик. Погоден За Гармин претходни35. Обем на зглобот : 220мм-140мм.Земја Како Што Е Означено. Име на производот : F35 (сребрен клип) силиконски ремен. Материјал : Силиконски + нерѓосувачки челик. Погоден За Гармин претходни35. Обем на зглобот : 220мм-140мм.

Карактеристики

Производи во категоријата