.

.

IENYU 1PCS XD2PA12CR 2no 2 Позиции Бравата Одржува Џојстик Прекинувачи

IENYU 1PCS XD2PA12CR 2no 2 Позиции Бравата Одржува Џојстик Прекинувачи

DEN 1574.40

Износ
Залиха

Име На Производот Џојстик Прекинувач. Модел Бр.XD2 PA12 CR. Тип 2 Позиции Заклучување. КОНТАКТИРАЈТЕ 2НО. Напон и Струја : 600 V, Ит : 10А. Име На Производот Џојстик Прекинувач. Модел Бр.XD2 PA12 CR. Тип 2 Позиции Заклучување. КОНТАКТИРАЈТЕ 2НО. Напон и Струја : 600 V, Ит : 10А. Име На Производот Џојстик Прекинувач Модел Бр.XD2 PA12 CRType 2 Позиции Заклучувањеконтакт 2 NOVoltage&Currenturi : 600 V, Ith : 10 ARating НАПОН AC 240 V, 3 AUimp 6k VMount Hole Dia 22mm /0.87 "Должина На Рачката 65mm/2.6" Главна Големина на Телото 40 x 30mm /1.6 "x 1.2"(L*W)Вкупна Големина (Прибл.)12 x 4 x 3cm/4.7"x 1.6"x 1.2"(L*W*H) Материјална Гума, Електрични Делови Нето Тежина 650g Package Содржина 1 x Џојстик Прекинувач.

Карактеристики

Производи во категоријата