.

.

НИНК Јакни За Мажи-Мажи Размавта Џеб Капка Рамо Мантил Без Качулка

НИНК Јакни За Мажи-Мажи Размавта Џеб Капка Рамо Мантил Без Качулка

DEN 3.33

Износ
Залиха

Јакни за мажи. ●По-продажба 1. Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. 2. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Јакни за мажи. ●По-продажба 1. Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. 2. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Должина на SBicep : 17,6 инчи : 44,9 инчи манжетна : 11,3 инчи должина : 27,6 инчи Рамо : 22 инчи Должина на ракавот : 22,2 инчи должина на mbicep : 18,1 инчи : 46,5 инчи манжетна : 11,8 инчи должина : 28,3 инчи Рамо : 22,8 Инчи Должина на ракавот : 22,4 инчи инхлбицепс должина : 18,8 инчи биста : 48,4 инчи манжетна : 12,3 инчи должина : 29,1 инчи рамо : 23,8 инчи должина на ракавот : 22,7 инчи должина на бицепс : 19,5 инчи биста : 50,4 инчи манжетна : 12,8 инчи должина : 29,9 инчи рамо : 24,8 инчи должина на ракавот : 23 Инчи,должина на бицепс : 20,2 инчи : 52,4 инчи манжетна : 13,2 инчи должина : 30,7 инчи рамо : 25,8 инчи должина на ракавот : 23,3 инчи количина : 1 парче стил : обична боја : тип на кафеава шема : обични детали : џеб, преден тип на копче : редовно деколте : должина на ракавот : тип на ракав со долги ракави : должина на рамената со капка : редовна чаршаф : тип на единечна града : обична ткаенина : мало истегнување : полиестер состав : 100% упатства за нега на полиестерк : миење раце или професионално хемиско чистење : не.

Карактеристики

Производи во категоријата