.

.

Сахари 2 Пакет Инфрацрвени Слушалки За ДВД За Автомобил, 2 КАНАЛНИ ИР Безжични Слушалки За Деца, Слушалки За Автомобили За Универзален Систем За Задна Забава

Сахари 2 Пакет Инфрацрвени Слушалки За ДВД За Автомобил, 2 КАНАЛНИ ИР Безжични Слушалки За Деца, Слушалки За Автомобили За Универзален

DEN 575.84

Износ
Залиха

[ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА] : 2 x безжични двд слушалки за автомобили, 2 x 3,5 mm аудио кабел, 2 x складирање bag.By избор НА САХАРИ, вие сте покриени со 12 Месеци гаранција и 100% задоволство на Клиентите. [ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА] : IR слушалките за автомобили може да се користат безжично со поврзување на инфрацрвената фреквенција на двд на автомобилот.Автоматското исклучување спречува испуштање на батериите кога се оставаат вклучени за да се обезбеди максимално траење на батеријата.[СОВРШЕН ПРИДРУЖНИК ЗА ПАТУВАЊЕ СО АВТОМОБИЛ] : комплетот за безжични ИР слушалки со двојни канали работи со која било универзална фреквенција НА двд за автомобил (канал А : Л/2,3 MHZ, R/2,8 MHZ; канал Б : L/3,2 MHZ, R/3,8 MHZ).

Карактеристики

Производи во категоријата