.

.

ДВТЕЛ Ќебапи И Пици Неонски Знак Лед Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративна Светлина, 30х40см Хотел Ресторан Бар Кафуле

ДВТЕЛ Ќебапи И Пици Неонски Знак Лед Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилен Панел Неонски Декоративна Светлина, 30х40см

DEN 2200.16

Износ
Залиха

Ние ќе го испратиме соодветниот адаптер според вашата земја. Ние ќе го испратиме соодветниот адаптер според вашата земја. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии.Стандарден приклучок. ● Едноставна работа и удобна инсталација. Наместо традиционални неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба, го прават животот поинтересен. ● Еколошки и заштеда на енергија. Име на производот : LED неонски знаци светла можете да ги прилагодите сите неонски светла.Акрилик : има добра цврстина, мала тежина, издржливост, не е лесно да се оштети, транспарентните материјали ги прават неонските светла поубави. ● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Осветлениот знак врежан од технологиите ЗА гравирање НА 3Д, површина и линија. Исто така, обезбедува убава и романтична атмосфера за банкет настани.Монтажа на ѕид, инсталација на суспензија, едноставна и удобна. Само обезбедете ја содржината, бојата, големината. ● Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, теретана, излози, ресторани, барови, продавници, канцеларии, роденденски забави, свадби итн. ● Еколошки и заштеда на енергија. Ви благодариме за разбирањето. ● Едноставна работа и удобна инсталација.

Карактеристики

Type:
LED neon lights
Power:
plug adapter
Material:
Acrylic
Technology:
3D sculpting
Size:
30x40cm
Installation:
Wall hanging
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thank you for your understanding. :

Производи во категоријата