.

.

Патикил Клипови За Хартија и Кеси, 20 парчиња Заптивки За Торби Во Форма На Срце Стеги Закуски Клипови За Чанти За Кафе Канцеларија Фото Слика Страници Носителот, Си?

Патикил Клипови За Хартија и Кеси, 20 парчиња Заптивки За Торби Во Форма На Срце Стеги Закуски Клипови За Чанти За Кафе Канцеларија

DEN 0.67

Износ
Залиха

Боја : Сина; Материјал : Пластика, Метал; Големина : 31 х 26 х 13мм/1,2 х 1 х 0,5 инчи (Л х ш х т); Список За Пакување : 20 парчиња х Клип За Облик на Срце. Предност : Изработен Од Пластика, Метал, лесен, не е лесен за ' рѓа, издржлив и има мазни агли. Едноставен и дарежлив стил, Добар за секојдневна употреба. Инструкција : Лесен за отворање и затворање притиснете ја употребата, Нежно штипнете ги клиповите на хартијата или каде и да ви требаат. Апликација : Широко се користи за датотеки, кеси, хартија, слики и книги и може да се користи како клипови за печат За Вреќи За Закуски, хартија или книги и клипови за обележување за кафе, канцеларија, фотографија, слика, хартија, самостојни проекти итн. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме дозволете мала толеранција на големината, поради рачно мерење. Срце Форма Торба Заптивки Стеги Закуски Торба Клипови За Кафе Канцеларија Слика Слика Страници Носителот. Широко се користи за датотеки, кеси, хартија, слики и книги и може да се користи како клипови за печат За Закуски Торба, хартија или книги и клипови за обележување за кафе, канцеларија, фотографија, слика, хартија, самостојни проекти итн. Ве молиме дозволете мала толеранција на големината, поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата