.

.

ЛИЈЦЦ Цврст Дуксер Со Долги Ракави Женски Модерен Дуксер Со Туника Со Патент Удобна Хауба Удобна Зимска Канцеларија

ЛИЈЦЦ Цврст Дуксер Со Долги Ракави Женски Модерен Дуксер Со Туника Со Патент Удобна Хауба Удобна Зимска Канцеларија

DEN 281.60

Износ
Залиха

Облеката Е со Азиска големина ве Молиме изберете една или дури две големини поголеми од вообичаеното според типот на вашето тело ако облеката не ви одговара, ние ќе ја замениме додека не се вклопите добро.Материјал : Памук и Полиестер. За да најдете повеќе висококвалитетна женска облека, мобилен телефон : Директно Кликнете НА LYJCC над насловот vc : Кликнете НА "LYJCC" под копчето "Додај Во кошница" за да ја посетите продавницата LYJCC. Доколку имате било какви проблеми, слободно контактирајте не.нашата продавница ги продава повеќето производи за женска облека на пазарот по ниска ценаза да најдете повеќе висококвалитетна женска облека. Да се фокусираме на продажба на женски блузи, фустани, панталони и комбинезони, нашата продавница ги продава повеќето производи за женска облека на пазарот по ниски цени. црна јакна без качулка женска големина темносин џемпер мексико ветробранска јакна аидас ветробран пакет за патување пуфер јакна женски џемпери за автомобили печатење осамена борова кожна јакна џекер мажи водоотпорен костим за дожд комоно женски плус. €Функција : Мека и удобна за носење.

Карактеристики

Производи во категоријата