.

.

Шилученг Еукалиптус Лист Кралица Големина, Лиоцел Лист Свила Ладење Постелнина Постави, Свилен Мека &засилувач; Мазна, Дише Тенсел Кралицата Листови Длабок Џеб-4 ПА

Шилученг Еукалиптус Лист Кралица Големина, Лиоцел Лист Свила Ладење Постелнина Постави, Свилен Мека &засилувач; Мазна,

DEN 1871.84

Износ
Залиха

●ИЗРАБОТЕНИ ОД 100% ОРГАНСКИ ЕУКАЛИПТУС ТЕНСЕЛ-Шилухенг луксузни чаршафи се направени од најквалитетни 100% Тенсел Лиоцел, природна целулоза од пулпа од внатрешниот дел на дрвото еукалиптус.Лиоцел обезбедува исклучителна регулација на температурата и moisture-wicking.It апсорбира 70% повеќе влага од памукот на контролиран начин, а потоа брзо ја ослободува за да обезбеди совршена ладна средина за спиење. Сертифицирани ние сме посветени на тоа да бидете сигурни дека имате одлично искуство, од моментот кога ќе ја поставите вашата нарачка додека не започнете да ја користите вашата нова постелнина.Најдобро за подароци-пријатели,семејство, специјални прилики. Шилученг е вертикален производител со над 20 години искуство во изработка на висококвалитетни меки домашни текстилни производи. Ние нудиме извонредна вредност и врвен квалитет на нашите клиенти. Крајна мешавина на изработка и елеганција, нашите постелнини се дизајнирани да ви понудат уникатно и софистицирано искуство за спиење .Ние се стремиме да понудиме најдобри решенија за нашите клиенти; и чест ни е што добивме над 30.000 прегледи со 5 ѕвезди! Нашите апсолутни 100% не-прашања-поставени, ќе ги оценувате-љубов-тоа-или-ти-добивате-сите-вашите-пари-назад!.

Карактеристики

Производи во категоријата