.

.

Бамбус Кеј Менс Краток Ракав Ураган Дланка Повик Везени Ткаени Кошула

Бамбус Кеј Менс Краток Ракав Ураган Дланка Повик Везени Ткаени Кошула

DEN 0.33

Износ
Залиха

70% Модален, 30% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Опуштена Фит Везена Кошула За Камп со Точка Јака и Дополнителна торба со Копчиња. 115.000 Конци Везови Заштитени со Авторски Права Прилагодени На Удобна Облека За Носење Која Добро Патува И Особено Добро Се Носи Особено во Потоплите Клими. Кошула со копчиња со копчиња од Кокос и Добра Апсорпција на Влага. Копчиња за кокос со потпис Со Класично Издание На Бамбус Кеј Висат-ознака и Дополнителна Торба со Копчиња. Богата Увезена Модална ткаенина за давање софистициран и елегантен изглед идеален за вечерни вечери, крстарења, одмори или секојдневно носење и МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ!.

Карактеристики

Производи во категоријата