.

.

Коаиус Уникатен Декантерсет Кордицепс Синенсис За Мажи Трезвеност

Коаиус Уникатен Декантерсет Кордицепс Синенсис За Мажи Трезвеност

DEN 3.00

Износ
Залиха

* Романот дизајн на форма На Кордицепс синенсис несомнено ќе го подобри вашето искуство со пиење вкус. * Совршен како подарок за Младоженци, подарок За Дипломирање, подарок За ден, подарок За Годишнина и подарок за љубителите на виски и за сите прилики. * Рачно изработено високо боросиликатно стаклено шише виски декантер . * Одличен филм за разговор за секој собир . Може да се користи и за вода, сок, леден чај итн. Одличен додаток на вашата серија производи, импресионирајќи ги вашите гости за време на домашни прослави или свечени забавни прилики. * Стаклен затворач со гумена заптивка гарантира дека вкусот на вашиот најдобар пијалок е зачуван и нема да испари. * Романот дизајн на форма На Кордицепс синенсис несомнено ќе го подобри вашето искуство со пиење вкус. * Совршен како подарок за Младоженци, подарок За Дипломирање, подарок За ден, подарок За Годишнина и подарок за љубителите на виски и за сите прилики. * Рачно изработено високо боросиликатно стаклено шише виски декантер . * Одличен филм за разговор за секој собир . Може да се користи и за вода, сок, леден чај итн. Одличен додаток на вашата серија производи, импресионирајќи ги вашите гости за време на домашни прослави или свечени забавни прилики. * Стаклен затворач со гумена заптивка гарантира дека вкусот на вашиот најдобар пијалок е зачуван и нема да испари. Коаиусопис : - Рачно изработено високо боросиликатно стаклено шише виски декантер.- Романот дизајн на форма На Кордицепс синенсис несомнено ќе го подобри вашето искуство со пиење вкус.- Стаклениот затворач со гумена заптивка гарантира дека вкусот на вашиот најдобар пијалок е зачуван и нема да испари.- Одличен филм за разговор за секој собир. Може да се користи и за вода, сок, леден чај итн. Одличен додаток на вашата серија производи, импресионирајќи ги вашите гости за време на домашни прослави или свечени забавни прилики.- Совршен како подарок за Младоженци, подарок За Дипломирање, подарок За ден, подарок За Годишнина и подарок за љубителите на виски и за сите прилики.Спецификација : - Материјал : Стаклен Пакет Вклучува : 1 Парче Виски Декантерноте : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг!.

Карактеристики

- Material:
Glass
Package Includes:
1 piece Whisky Decanter:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Производи во категоријата