.

.

Адидас Оригинали Цвет На Животот Поштенски Џемпер-ЖЕНСКА Ед6589 Големина С

Адидас Оригинали Цвет На Животот Поштенски Џемпер-ЖЕНСКА Ед6589 Големина С

DEN 0.33

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Полиестер, Памук. Затворање на патент. Машинско Перење. Стил# : ЕД 6589. Ребрести манжетни и полите го задржуваат џемперот на место. четвртина-поштенски. 70% памук. 30% полиестер. Машинско перење. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Земете ја вашата љубов на адидас надвор од теретана со џемпер со четвртина патент.

Карактеристики

Производи во категоријата