.

.

CURECURE Електрично Загреано Ќебе 62 x 84 Електрично Ќебе За Затоплување На Целото Тело, Etl И FCC Сертификација Брзо Греење со 4 Нивоа на Греење &засилувач; 10 Часа Автоматско

CURECURE Електрично Загреано Ќебе 62 x 84 Електрично Ќебе За Затоплување На Целото Тело, Etl И FCC Сертификација Брзо Греење

DEN 575.84

Износ
Залиха

Целото Ќебе Се Загрева Рамномерно : Нашето загреано ќебе со двојна големина има вградени ултра фини жици за греење, кои можат брзо да обезбедат униформа топлина за кратко време за да ви понудат топлина, сепак, без незгодност и непријатност. Функцијата за заштита од прегревање ефикасно ги избегнува безбедносните опасности, ви овозможува вие и вашето семејство да ја поминете топлата и удобна aut и зима. Меко Поларно Руно Ќебе : ова електрично ќебе од 62 х 84 инчи е направено од двострано поларно руно, кое е меко и тенко на допир. Целта е да бидете пријатни, удобни и топли, особено воumn и зима. Лесно За Нега : ова електрично ќебе е многу лесно за одржување. Отстранете го контролорот за греење што се одвојува тогаш делот од ќебето може да се измие во машина. Ќебето е многу хидрофобно, што го олеснува грижата и сушењето и може да ја продолжи мекоста и животот. Може да се користи како електрично ќебе или обично ќебе. 4 Нивоа на Греење &10ч Автоматско Исклучување : ова електрично ќебе помина FCC и ETL сертификација. Обезбедува 4 нивоа на греење и можете да изберете различни температури на греење според вашите потреби. 10-часовната функција за автоматско исклучување ви овозможува да уживате во добар сон. Топол Подарок : само вклучете го напојувањето и прилагодете се на температурата што сакате лесно да ја користите. Тоа може да биде ќебе за наметка, ќебе за дремка, ќебе за патување, ќебе за колена, ќебе за софа и украсно ќебе. Многу е погодно да се користи дома или во канцеларија за да се загрее во студено време. Таквата топлина е исто така многу погодна како подарок за вашиот љубовник или родители и пријатели. Целото Ќебе Се Загрева Рамномерно : Нашето загреано ќебе со двојна големина има вградени ултра фини жици за греење, кои можат брзо да обезбедат униформа топлина за кратко време за да ви понудат топлина, сепак, без незгодност и непријатност. Функцијата за заштита од прегревање ефикасно ги избегнува безбедносните опасности, ви овозможува вие и вашето семејство да ја поминете топлата и удобна aut и зима. Меко Поларно Руно Ќебе : ова електрично ќебе од 62 х 84 инчи е направено од двострано поларно руно, кое е меко и тенко на допир. Целта е да бидете пријатни, удобни и топли, особено воumn и зима. Лесно За Нега : ова електрично ќебе е многу лесно за одржување. Отстранете го контролорот за греење што се одвојува тогаш делот од ќебето може да се измие во машина. Ќебето е многу хидрофобно, што го олеснува грижата и сушењето и може да ја продолжи мекоста и животот. Може да се користи како електрично ќебе или обично ќебе. 4 Нивоа на Греење &10ч Автоматско Исклучување : ова електрично ќебе помина FCC и ETL сертификација. Обезбедува 4 нивоа на греење и можете да изберете различни температури на греење според вашите потреби. 10-часовната функција за автоматско исклучување ви овозможува да уживате во добар сон. Топол Подарок : само вклучете го напојувањето и прилагодете се на температурата што сакате лесно да ја користите. Тоа може да биде ќебе за наметка, ќебе за дремка, ќебе за патување, ќебе за колена, ќебе за софа и украсно ќебе. Многу е погодно да се користи дома или во канцеларија за да се загрее во студено време. Таквата топлина е исто така многу погодна како подарок за вашиот љубовник или родители и пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата