.

.

Дрвен Чекан Квадрат - Монтирајте Отворен Држач За Датотеки, Во Согласност СО ХИПАА, Големина На Букви, Среден Даб

Дрвен Чекан Квадрат - Монтирајте Отворен Држач За Датотеки, Во Согласност СО ХИПАА, Големина На Букви, Среден Даб

DEN 2.67

Износ
Залиха

Достапните завршетоци од дрво совршено ги комплиментираат колекциите за седење на дакота бранови На Дрвениот Чекан. Сите производи Од Дрвен Чекан се гарантираат една година против дефекти во материјалите и изработката. Произведено во САД. Хипаа Во Согласност. Димензии на џебот : 13 1/2-Инчен W x 2-Инчен D x 9-Инчен H. Достапните дрвени завршетоци совршено ги комплиментираат колекциите за седење на дакота бранови На Дрвениот Чекан. Сите производи Од Дрвен Чекан се гарантираат една година против дефекти во материјалите и изработката. Произведено во САД. Хипаа Во Согласност. Димензии на џебот : 13 1/2-Инчен W x 2-Инчен D x 9-Инчен H. дабовата табела И држачите за датотеки На Дрвениот Чекан се атрактивен начин да ги одржувате датотеките при рака. Нашите дабови решетки за табели за приватност ги одржуваат вашите датотеки на пациентите при рака додека ги чуваат нивните имиња и записи приватни. Носителите на датотеки имаат конструкција со квалитет на мебел со цврсти дабови страни од 3/4 Инчи запечатени во издржлива најсовремена завршница. Нашите држачи за отворени графикони држат џебови со карактеристики широки 13 1/2-Инчи и држат датотеки дебели до 2 Инчи. Отворените краеви овозможуваат лесен пристап додека високиот преден панел ги чува имињата и записите приватни. Сите лавици се целосно собрани и комплетни со хардвер за едноставно монтирање на ѕид. Дисплејот е достапен во три дизајнерски бои за координација со секој декор, лесен даб, среден даб или махагони. Каскадните лавици за прикажување на дрвен Чекан нудат разноврсност и стил во компактна единица. Нашиот уникатен дизајн што се преклопува уредно ја прикажува и организира вашата литература, одржувајќи ја уредна и видлива во најмала количина на простор. Каскадните лавици имаат конструкција со квалитет на мебел со цврсти дабови страни од 3/4" запечатени во издржлива најсовремена завршница. Каскадата вклучува опции за ѕид, под, маса и ротирачки дисплеј. Идеален во чекални, канцеларии и секаде каде што е потребна домашна организација.

Карактеристики

Производи во категоријата