.

.

СДФГХ Стара Груба Крпа Перница Леќата Круг Лист Перница Поправка Цилиндрични Вратот Бонбони Перница

СДФГХ Стара Груба Крпа Перница Леќата Круг Лист Перница Поправка Цилиндрични Вратот Бонбони Перница

DEN 4883.20

Износ
Залиха

Димензија : 40см х 8см/15.7 "х 3.15" (Прибл.). Применливи луѓе : возрасни. Убава перница за поддршка на вратот. лесен и дише, употреблив во сите сезони. Прилагодете се на различни позиции за спиење, влечење и опуштете го цервикалниот ' рбет, одговарајте на природната крива на телото на човечкото тело и ефикасно ослободете го заморот на целиот ден. Димензија : 40см х 8см/15.7 "х 3.15" (Прибл.). Применливи луѓе : возрасни. Убава перница за поддршка на вратот. лесен и дише, употреблив во сите сезони. Прилагодете се на различни позиции за спиење, влечење и опуштете го цервикалниот ' рбет, одговарајте на природната крива на телото на човечкото тело и ефикасно ослободете го заморот на целиот ден. Димензија : 40см х 8см/15.7 "х 3.15" (Прибл.) Применливи луѓе : возрасни убава перница за поддршка на вратот.лесен и дише, употреблив во сите сезони.Прилагодете се на различни позиции за спиење, влечење и опуштете го цервикалниот ' рбет, одговарајте на природната крива на телото на човечкото тело и ефикасно ослободете го заморот на целиот ден.Пакетот Вклучува : 1 x Перници : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.креветот перница мајчинство перница.

Карактеристики

Производи во категоријата