.

.

одврзете Ја Кутијата За Складирање Чевли Кутија За Заштеда На Простор Кутија За Складирање Транспарентен Кабинет За Чевли Мода

одврзете Ја Кутијата За Складирање Чевли Кутија За Заштеда На Простор Кутија За Складирање Транспарентен Кабинет За Чевли Мода

DEN 720.00

Износ
Залиха

Дајте им на вашите омилени чевли дом и ставете ги во кутијата за чевли. ●Повеќенаменски без разлика дали станува збор за чевли ракотворби или мали играчки можете да ги користите овие проѕирни кутии за складирање.●Овој производ е рачно мерење грешката е генерално 1-2 см; ● ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја услугата за клиенти!Бидете внимателни да ја држите кутијата за чевли подалеку од оган и избегнувајте да паѓате од високо место колку што е можно повеќе.●Еколошки материјали кутијата за чевли е изработена од еколошка пп пластика лесна за чистење само избришете ја со влажна крпа и исушете ја на воздух.①Овој производ содржи само кутии за чевли а не чевли ве Молиме трпеливо почекајте за време на транспортот ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга. ●Голем капацитет достапната внатрешна големина е многу голема погодна за повеќето големини на чевли можете безбедно да ги ставите чевлите во оваа проѕирна кутија за чевли.Име на производ : кутија за чевли материјал за производ : боја на производ : Црна Сина Кафеава Зелена Розова бела големина на Производот : 29*36*19 применливи луѓе : јавна употреба на производот : можете да редите кутии за чевли една врз друга за да заштедите простор во плакарот; заштедете простор и олеснете го складирањетофункција на производот : лесен за употреба удобен за вадење или чување чевли апликација : Погоден за повеќето чевли како што се машки чевли женски чевли високи врвни чевли-чевли со потпетици спортски чевли патики итн. ●Отпорен на прашина и отпорен на влага постојат дупки за вентилација на врвот за да се спречат непријатни мириси за време на складирањето силна носивост и не е лесно да се оштети. ●Повеќенаменски без разлика дали станува збор за чевли ракотворби или мали играчки можете да ги користите овие проѕирни кутии за складирање. ●Заштедете простор можете да редите кутии за чевли една врз друга за да заштедите простор во плакарот; заштедете простор и олеснете го складирањето. Тоа не само што може да помогне да се спречи прашина и оксидација, туку и да заштеди многу простор; Транспарентен дизајн на кутии за чевли, многу погодно за наоѓање чевли; може да се користи како кутија за складирање, и секоја ставка е поставена по категорија за лесно пребарување; интегрираesетика и практичност;ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ќе ве контактираме што е можно поскоро. ●Еколошки материјали кутијата за чевли е изработена од еколошка пп пластика лесна за чистење само избришете ја со влажна крпа и исушете ја на воздух. ●Заштедете простор можете да редите кутии за чевли една врз друга за да заштедите простор во плакарот; заштедете простор и олеснете го складирањето.Имаме професионална услуга за клиенти и висококвалитетна услуга по продажбата ве молиме бидете сигурни дека ќе купите ви посакувам среќен живот. Ова не е прашање на квалитет.●Поради условите на осветлување може да се појават некои грешки во аголот на екранот и аголот на гледање. ●Голем капацитет достапната внатрешна големина е многу голема погодна за повеќето големини на чевли можете безбедно да ги ставите чевлите во оваа проѕирна кутија за чевли. ●Отпорен на прашина и отпорен на влага постојат дупки за вентилација на врвот за да се спречат непријатни мириси за време на складирањето силна носивост и не е лесно да се оштети.

Карактеристики

Производи во категоријата