.

.

70-Ти Диско-1970-Ти Диско Треска Партија Центар Стапчиња - Маса Топперс-Сет од 15

70-Ти Диско-1970-Ти Диско Треска Партија Центар Стапчиња - Маса Топперс-Сет од 15

DEN 1.00

Износ
Залиха

15-70-Ти Диско Топери, 5 од секој дизајн. Професионално Печатени Од Двете Страни. Изработени Од Цврста Хартија За Залихи На Картички. Вклучува 15 Стапчиња За Маса пет зелени танчери блузи за маса, високи 5,5" широки х 6"; и пет портокалови танчери блузи за маса, високи 5" широки х 6,5". Уникатниот дизајн и разновидноста на парчиња го прават овој комплет за украсување маса импресивен додаток на секоја забава со диско тема. ЛЕСЕН ДЕКОР ЗА ЗАБАВИ : декорациите на диско масата од 70-тите може да се користат како централни парчиња кога се прикачени на вклучените стапчиња за маса и се вметнуваат во вазни или цветни аранжмани. Тие лесно ја нагласуваат вашата партија бонбони вклучена кога ќе ги додадете во аптекарски тегли. Блузите за маса се исто така одличен додаток на секоја штанд за фотографии. Големите исечоци во форма ќе ги направат вашите партиски слики веднаш споделени. 70-тите диско централни стапчиња сигурно ќе дадат изјава сепак избирате да ги користите!. ПРЕМИУМ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : 70-Тите диско партија топерите на масата се професионално испечатени на тешка картонска хартија со сјај сличен на фотографија. Тие се индивидуално прегледани и внимателно спакувани рачно со стапчиња и налепници за маса за лесно склопување. Бидете креативни со вашите идеи за забави САМИ!. НАПРАВЕНИ ВО САД : 70 - Тите Диско-1970-Тите Диско Треска Партија Централни Стапчиња се дизајнирани и произведени во нашиот објект Во Висконсин користејќи материјали Што се Направени во Америка. Стапчињата За Диско Централно Парче ОД 70-тите ВКЛУЧУВААТ топери за диско од 15 70-тите во три различни форми, 15 стапчиња за маса и налепници за лесно склопување. Диско треска декорациите на трпезата за забави се совршени за забава. 70-Тите Диско Партија Центар Стапчиња ГОЛЕМИНА пет диско треска маса блузи, 15.5 "широк х 8" висок; пет Зелени танчери маса блузи, 5.5 "широк х 6" висок; и пет Портокал Танчери маса блузи, 5 "широк х 6.5" висок. Уникатниот дизајн и разновидноста на парчиња го прават овој комплет за украсување маса импресивен додаток на секоја забава со диско тема. ЛЕСЕН ДЕКОР ЗА ЗАБАВИ : декорациите на диско масата од 70-тите може да се користат како централни парчиња кога се прикачени на вклучените стапчиња за маса и се вметнуваат во вазни или цветни аранжмани. Тие лесно ја нагласуваат вашата партија бонбони вклучена кога ќе ги додадете во аптекарски тегли. Блузите за маса се исто така одличен додаток на секоја штанд за фотографии. Големите исечоци во форма ќе ги направат вашите партиски слики веднаш споделени. 70-тите диско централни стапчиња сигурно ќе дадат изјава сепак избирате да ги користите!. ПРЕМИУМ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : 70-Тите диско партија топерите на масата се професионално испечатени на тешка картонска хартија со сјај сличен на фотографија. Тие се индивидуално прегледани и внимателно спакувани рачно со стапчиња и налепници за маса за лесно склопување. Бидете креативни со вашите идеи за забави САМИ!. НАПРАВЕНИ ВО САД : 70 - Тите Диско-1970-Тите Диско Треска Партија Централни Стапчиња се дизајнирани и произведени во нашиот објект Во Висконсин користејќи материјали Што се Направени во Америка.

Карактеристики

Производи во категоријата