.

.

Hcore Кабриолет Futon Софа Кревет, Црна Кожа Мемориска Пена Loveseat Futons Троседот Кауч, Мали Евра Лежалка Троседот За Компактен Простор За Живеење, Стан, Студентски Дом, Студ

Hcore Кабриолет Futon Софа Кревет, Црна Кожа Мемориска Пена Loveseat Futons Троседот Кауч, Мали Евра Лежалка Троседот За Компактен

DEN 4591.84

Износ
Залиха

Футон Софа Кревет х 1. Софа нога х 6. Болт (м10 х 25 мм) х 4. Болт (м10 х 40 мм) х 4 Болт (М8 х 40 мм) х 6 Хексадецимален Клуч (6 мм) х 1. Хексадецимален Клуч (5 мм) х 1 Упатство За Склопување х 1. ?Без грижи гаранција услуга : спанко троседот може да се соберат брзо во согласност со инструкциите за инсталација, нема професионални Потребни ако делови се водат за исчезнати или не ви се допаѓа нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас за замена, размена или целосна наплата, нашиот персонал во САД лесно може да ви помогне. ?Мултифункционалниот тросед ни овозможува да читаме и одмараме во текот на денот и да го претвориме во кревет за спиење ноќе, треба само да ги претвориме потпирачот за рака и потпирачот за грб на софата за лесно да ја завршиме конверзијата на софата, потпирачот за грб на софата има 3 позиции и може слободно да се прилагоди од 0-90°. ?Мал тросед за Компактни Простори за Живеење : овој црн тросед од вештачка кожа вклучува модерни елементи за дизајн, а кабриолет троседот долг 72 инчи зазема помалку простор и совршено се вклопува во компактни простории за живеење,апартмани, студентски домови, соби за гости, канцеларии, простории за игри и дневни соби. што значи дека вашиот мал простор може да биде украсен со стил и убавина!. ?Црн Тросед Од Вештачка Кожа : нашиот тросед е исполнет со 2,5 инчи мемориска пена, а кожата на софата е изработена од врвна вештачка кожа. Ова значи дека лесно можеме да го исчистиме кафето, пијалокот или дамките од епидермисот на софата со влажна крпа. вештачката кожа не старее лесно, нема мирис и нема додадени штетни хемикалии. ?Кревет во кутија : нашиот тросед Е преполн со компресија, кога ќе ја отворите кутијата, мемориската пена во софата е во компресирана состојба, полека ќе се олабави по 2 часа и ќе стане удобна по 12 часа, нозете на софата се ставаат во џебот на дното на софата, можете да ги најдете со отворање на патентот на дното на софата.

Карактеристики

Производи во категоријата