.

.

ДАВНО За Гармин Часовник Бендови 22мм Ширина Мека Силиконски Замена Бенд Посветен Часовник Ремен За Гармин Феникс 7/Феникс 5/Феникс 6/Феникс 5 Плус/Феникс 6 Про/Претхо?

ДАВНО За Гармин Часовник Бендови 22мм Ширина Мека Силиконски Замена Бенд Посветен Часовник Ремен За Гармин Феникс 7/Феникс 5/Феникс

DEN 0.33

Износ
Залиха

Земја Како Што Е Означено. Компатибилни Моделимека И Удобна Силиконска Лента одговара За Гармин Феникс 5 /Феникс 5 Плус/Феникс 7/ Феникс 6 / Феникс 6 Про Паметни Часовници. Исто Така, Одговара На Претходник 935 / Претходник 945 / Пристап S60 / Пристап S62/Инстинкт Часовник/ Кватикс 5 Паметен Часовник. Ве молиме обрнете внимание Само Одговара За Гармин гледајте 22мм бендови За Часовници. Премиум силиконски Материјал и метална спојка Од нерѓосувачки челик Изработена од мек и неалергенски силикон, спречува иритација на кожата. Покрај тоа, тие се флексибилни, лесни и отпорни на вода. особено за спорт,пешачење, трчање или други активности на отворено.Металната спојка изработена од хипоалергичен нерѓосувачки челик од никел е лесна за инсталирање и отстранување и обезбедува издржливо и чисто вклопување. Големина и Избор На Боја ременот е во една големина. Ви се нудат 12 бои за да можете да ја изберете соодветната за да го истакнете вашиот личен стил, кој одговара на сите ваши облеки за секоја сезона.Можете да се повикате на сликата за да одлучите за вашиот избор и купување. Лесна Инсталацијаквалитетната замена е лесна за инсталирање и отстранување. Едноставен и цврст ремен со брава од нерѓосувачки челик го прави безбеден и стабилен дури и при интензивно вежбање. бендот е совршен избор за спорт, бизнис, секојдневен живот, забава итн. стилски подароциисклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики

Производи во категоријата