.

.

JSSL USB 7.1 Звучна Картичка Аудио Оптички Интерфејс, Двојна Глава На Микрофон, Вистински 8-Канален Надворешен Кабел Далечински Будење Студио Рекорд Звучна Картичка За ?

JSSL USB 7.1 Звучна Картичка Аудио Оптички Интерфејс, Двојна Глава На Микрофон, Вистински 8-Канален Надворешен Кабел Далечински

DEN 638.24

Износ
Залиха

CMI6206 Чипсет. УСБ Спек 2.0 целосна брзина во согласност. Усб Аудио Уред Класа Спецификации.1.0 И USB криеше класа спецификации. SCMS (Систем За Управување Со Сериски Копии) Жалба. Долби по канал контрола на јачината на звукот Од ц-медиа возач * Репродукција со функција за меко исклучување * Поддршка 48/44. 1 khz стапка на земање примероци и за репродукција и за снимање * mcu поддршка со двожичен сериски интерфејс * јачина на Звук нагоре / јачина на Звук надолу / копче ЗА исклучување на репродукција * LED индикаторски пинови : операција / снимање неми / SCMS заштита * c-софтвер за додадена Вредност На Медиумите (мулти-канален позиционен 3d звук, ac-3 енкодер, итн.) * ВГРАДЕН УСБ-примопредавател и коло за напојување и ресетирање.

Карактеристики

Производи во категоријата