.

.

Тбмпој Машки Тренерки Атлетски Спортови Секојдневен Целосен Патент Костим За Пот

Тбмпој Машки Тренерки Атлетски Спортови Секојдневен Целосен Патент Костим За Пот

DEN 1.00

Износ
Залиха

Мазна, лесна и дише ткаенина. Јакна Со Целосен преден Патент нуди лесно вклучување и исклучување. Странични џебови и на јакна и на панталони, погодни за да понесете мали нешта со вас, како клучеви, телефон, итн. Четкана облога од руно ја заробува топлината за да ве стопли. Ребрестиот раб и манжетните се запечатуваат во топлина. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање на патент. Миење Раце Само. Лесни, удобни машки тренерки изработени со полиестерски материјал и стилски дизајн, се вклопуваат за сите сезони активно носење. Јакна со целосен преден цпер нуди лесно вклучување и исклучување. 2 странични џебови за раце со патент за безбедно чување на вашите personal предмети додека вежбате. Стоечката јака обезбедува дополнителна покриеност и заштита . Ребрестиот раб и манжетните се запечатуваат во топлина. Панталоните со права нога доаѓаат со 2 џебови со патент; затворање со врвка за подобро да се вклопи во половината. Тбмпој Машки Патеки одлични за трчање, тренинг, тренинг, џогирање, пешачење, активности на отворено и секојдневно секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата