.

.

Yyiwhmy2 Безбедносно Игралиште Прозрачна Рачка За Монистра,Цврсти Комплети За Замав Безбедносни Играчки, Гимнастика Во Џунгла и Рачки За Скали Во Игротека, Рачки На Вр

Yyiwhmy2 Безбедносно Игралиште Прозрачна Рачка За Монистра,Цврсти Комплети За Замав Безбедносни Играчки, Гимнастика Во Џунгла

DEN 0.67

Износ
Залиха

пластика. ●Безбедносно поставување● : Прозрачните монистра на двата краја на рачката апсорбираат светлина во текот на денот и светат ноќе. Не само што може да игра декоративна улога, туку и нека вашето дете игра во мракот може да ја види рачката, безбедна!. ●Обезбедување квалитет q : висококвалитетна алуминиумска легура се користи во средината на рачката, пластиката за заштита на животната средина ABS се користи на двата краја, вешто интегрирајќи ја фирмата и светлината. ●Повеќенаменски€ : внатрешни кревети на спрат или надворешна куќа на дрво, игротека, рамка за качување, ограда. Многу разноврсен додаток! И чувајте ги вашите деца забавуваат во безбедноста!. ●Практичен Дизајн● делот за рачката е дизајниран со зелени ленти за да го направи стисокот да се чувствува удобно и да спречи лизгање, создавајќи безбедно игралиште за вашето дете. ●Посветеност По Продажбата на Услуги+ : кога ќе добиете неисправна стока, ве молиме повратни информации за нас!Ние ќе се стремиме да направиме добра работа на услугата по продажбата, за да се осигураме дека резултатите се задоволителни за вас!. Новата генерација на рачката користи поголема прозрачна мушка, оваа промена ја прави прозрачната функција на рачката поочигледна! Можете подобро да ја видите рачката во мракот! Подобрете ги безбедносните перформанси! Ние ги комбинираме овие две карактеристики во убавината и цврстината за да постигнеме декоративно место за вашата забава што исто така може да биде побезбедно и посигурно од традиционалните рачки!.

Карактеристики

Производи во категоријата