.

.

МИАОХИ Мултифункционална Декоративна Тегла Запечатена Транспарентна Стаклена Тегла За Зачини Со Капак Сол Бибер Чај Кутија За Складирање Шеќер Контејнер

МИАОХИ Мултифункционална Декоративна Тегла Запечатена Транспарентна Стаклена Тегла За Зачини Со Капак Сол Бибер Чај Кутија За

DEN 2.33

Износ
Залиха

Изработено од-пријателско и задебелено стакло кое има голема издржливост и отпорност на топлина. Нема потреба да се грижите за кршење случајно и пукање предизвикано од висока температура. Транспарентното стаклено тело на шишето може јасно да ја идентификува содржината внатре, затворачот од плута е силен и издржлив и има добро запечатување. Транспарентен стаклен материјал, во комбинација со прецизна рачна технологија, го прави чајникот секогаш ненамерно да покажува брилијантност на народите. Ова стаклено шише со плута не е само вашето нормално шише за складирање. Тоа е исто така модерна декорација во вашата кујна. Погоден за ужина, бонбони, чоколадо, сув цвет, суво овошје, жито, грав, чај-лист, кафе, шеќер, сол, ореви, мед, џем, јаворов сируп, меласа од црна лента, карамела и многу повеќе. Материјал : Стаклена Големина : А, Ба Големина : апликација.10х11, 5х8, 5см/3, 94х4, 53х3, 35 инб Големина : апликација.7х12х8, 5см/2, 76х4, 72х3, 35бој : Транспарентна Количина : 1 Еезработено од-пријателско и задебелено стакло кое има голема издржливост и отпорност на топлина. Нема потреба да се грижите за кршење случајно и пукање предизвикано од висока температура.Транспарентното стаклено тело на шишето може јасно да ја идентификува содржината внатре, затворачот од плута е силен и издржлив и има добро запечатување. Транспарентен стаклен материјал, во комбинација со прецизна рачна технологија, го прави чајникот секогаш ненамерно да покажува брилијантност на народите. Ова стаклено шише со плута не е само вашето нормално шише за складирање. Тоа е исто така модерна декорација во вашата кујна.Погоден за ужина, бонбони, чоколадо, сув цвет, суво овошје, жито, грав, чај-лист, кафе, шеќер, сол, ореви, мед, џем, јаворов сируп, меласа од црна лента, карамела и многу повеќе.Содржина на пакетот : 1 х Само Тегла За Зачини, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Канистри, Тегли и Контејнери нудат практични и удобни решенија за организирање на вашите кујнски шалтери и полици за оставата, чајната кујна.

Карактеристики

Производи во категоријата