.

.

3dRose pc_180744_1 Елегантен Црн Бел Оцелот Животински Печатење Монограм Писмо W-Перница Случај, 16 од 16

3dRose pc_180744_1 Елегантен Црн Бел Оцелот Животински Печатење Монограм Писмо W-Перница Случај, 16 од 16

DEN 1.67

Износ
Залиха

Перница вметнете Не Се Вклучени. Димензии : 16х 16 (квадрат). Изработен од издржлив сатенски материјал со преклопување на затворање, погоден за употреба во секоја просторија. Машина за перење-ладна вода. Слика од едната страна. Елегантен Црн бел оцелот Животински Принт монограм буква Со перница е одличен начин да додадете прскање стил во секоја просторија. Уникатниот дизајн на оваа футрола за перници од 16 инчи х 16 инчи сигурно ќе ги сврти главите. Изработен од издржлив сатенски материјал со задно преклопување над затворањето. Слика отпечатена на едната страна. Машина за перење, ладна вода, без белило, свртете внатре кон надвор. Перница вметнете не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата