.

.

Ipetboom Микрофон Знаме Станица 2 парчиња Квадратни Коцка Во Облик На Интервју Микрофон Станица Логото Интервју Микрофон Пренослив Микрофон Логото Десктоп Микрофон С?

Ipetboom Микрофон Знаме Станица 2 парчиња Квадратни Коцка Во Облик На Интервју Микрофон Станица Логото Интервју Микрофон Пренослив

DEN 155.04

Износ
Залиха

МИКРОФОН Коцка Микрофон Знаме Станица Квадратни Коцка Во Облик На Интервју Микрофон Станица Логото Интервју Микрофон Преносни Микрофон Логото Десктоп Микрофон Стојат За Репортер Едноставен И Практичен Дизајн и Лесен за Носење. ОПРЕМА ЗА СНИМАЊЕ Музика Пренослив Абс Калапи За Вбризгување Квадратно Интервју Лого На Микрофон Со Микрофон Лого На Станицата И Абс Калапи За Вбризгување Во Триаголна Форма Лого На Микрофонска Станица За Интервју Со Микрофон. Микрофонот МОНТИРА Дизајн Во Креативна Форма, Големо Место за Прикажување На Логото, Може Да Биде Врежан Со Пвц Табла Сами Или Залепен Со Повеќебојна Налепница за Печатење. МИКРОФОНОТ СТОИ Погоден За Повеќето Микрофон. Предметот е Преносливо И Практично Лого На Микрофонската Станица, Кое Главно Е Изработено Од Издржлив Тврд Пластичен Материјал ЗА СТОМАЧНИ Мускули И Погоден За Професионален Микрофон За Интервју. МИКРОФОН ДОДАТОЦИ Погоден За Професионално Интервју Микрофон. Логото Може Да Биде Врежано Со Пвц Табла Сами Или Залепено Со Повеќебојна Налепница за Печатење. Не Е Лесно Да се Деформира, И Добрата Работа За Рекламирање Додека Снимате. Опискарактеристики-Боја : Црно-Бело.;- Материјал : издржлива тврда абс пластика.;- Големина : 9, 00Х9, 00Х4, 60см;/3, 54Х3, 54Х1, 81ин;; Пакет, Вклучувајќи 2 х лого На Микрофонска станица.

Карактеристики

Производи во категоријата