.

.

На Самото Место Вивариум Рептил Жаба Циркулација На Живеалишта Систем На Вентилатори Компатибилен Со Моделите Селва Плус

На Самото Место Вивариум Рептил Жаба Циркулација На Живеалишта Систем На Вентилатори Компатибилен Со Моделите Селва Плус

DEN 639.84

Износ
Залиха

Нашиот систем за циркулација на воздухот со двоен вентилатор може да се користи со Кој Било Селва Плус вивариум : тие едноставно се прилепуваат на своето место – не е потребно доградба или модификации! Изработени од ПЛАСТИКА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со вбризгување, вентилаторите се отпорни на вода и низок шум (топчесто лежиште). Екраните од нерѓосувачки челик обложени во прав гарантираат дека се 100% безбедни за жаби. Секоја вентилаторска единица го превртува целиот волумен На воздух На Селва плус три пати во минута. Секој циркулационен систем доаѓа со 2 склопови на вентилатори (десно и лево), напојување и јарем.

Карактеристики

Производи во категоријата