.

.

Налепница За кожа Заштитна Винил Налепница Против Отпечаток Од Прст Отпорна На Гребење за Конзола За Игри На Пареа Шема На Черепот

Налепница За кожа Заштитна Винил Налепница Против Отпечаток Од Прст Отпорна На Гребење за Конзола За Игри На Пареа Шема На Черепот

DEN 1585.60

Износ
Залиха

Специјално дизајниран за Палуба на Пареа, шема на черепот. Изработени Од Издржливи Винилни Налепници : Изработени од висококвалитетен винил кој обезбедува супериорни перформанси во нашите налепници за да ја заштитите вашата опрема од прашина и гребнатини. Ракавите за налепници се дизајнирани за издржливост и заштита и се претходно исечени за совршено вклопување. Силна адхезија, без меурчиња, без лепливост!. Лесно за инсталирање : Инсталирањето на кожата е многу лесно. Кривата може да се направи конзистентна со користење на топлина на фен за коса или топлински пиштол при ниски температури. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме. Остатоци не остануваат кога ќе се отстранат. Без разлика колку долго сте биле на палубата за пареа со нашата кожа. Можете лесно да ги отстраните без да оставите остатоци на конзолата. Вклучен Пакет : 1* Заштитна Кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата