.

.

Tjlss Електричен Клипер За Миленичиња Машина За Бричење За Кучиња Достапен Тример Со Низок Шум Фризура Машина За Отстранување На Влакна За Сечење Машина За Чешлање К?

Tjlss Електричен Клипер За Миленичиња Машина За Бричење За Кучиња Достапен Тример Со Низок Шум Фризура Машина За Отстранување

DEN 0.33

Износ
Залиха

Овие тивки ножици за кучиња ви овозможуваат слободно да ги негувате вашите миленици насекаде дома или дури и на отворено. Машината за сечење кучиња прифаќа прецизен дизајн на моторот, низок шум и ниски вибрации, така што миленичињата се чувствуваат удобно и повеќе не се плашат од фризури. Моќниот мотор за тример за миленичиња нема да ја стисне косата ниту да и наштети на кожата на миленичето. Ако ги имате овие совршени ножици за чешлање мачки, со нивниот лесен и designономски дизајн на рачката, вашето домашно милениче ќе има безбедно, опуштено и удобно искуство за чешлање. За новите корисници, овие електрични комплети за чешлање кучиња исто така можат да се ракуваат лесно и безбедно. Овие тивки ножици за кучиња ви овозможуваат слободно да ги негувате вашите миленици насекаде дома или дури и на отворено.Машината за сечење кучиња прифаќа прецизен дизајн на моторот, низок шум и ниски вибрации, така што миленичињата се чувствуваат удобно и повеќе не се плашат од фризури.Моќниот мотор за тример за миленичиња нема да ја стисне косата ниту да и наштети на кожата на миленичето.Ако ги имате овие совршени ножици за чешлање мачки, со нивниот лесен и designономски дизајн на рачката, вашето домашно милениче ќе има безбедно, опуштено и удобно искуство за чешлање.За новите корисници, овие електрични комплети за чешлање кучиња исто така можат да се ракуваат лесно и безбедно.Спецификација : Извор На Енергија : Време На Полнење На Батеријата : 3 Часа Напон : 110-240 VPackage Вклучува : 1*Тример За Коса За Кучињаако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.Може да работи 2 часа кога е целосно наполнет.

Карактеристики

Power Source:
Rechargeable Battery
Charging Time:
3 Hour
Voltage:
110-240V
Package Include:
1*Dog Hair Trimmer:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Can work for 2 hours when fully charged :

Производи во категоријата