.

.

6 Парчиња Украси За Забави На Диносауруси Тема На Диносаурус Саќе Централни Парчиња Украси За Туширање За Бебиња За Момчиња Со Диносауруси Топчиња За Торта Блузи З?

6 Парчиња Украси За Забави На Диносауруси Тема На Диносаурус Саќе Централни Парчиња Украси За Туширање За Бебиња За Момчиња

DEN 2.67

Износ
Залиха

Ве молиме погледнете ја сликата за информации за големината и проверете дали големините на производот ги исполнуваат вашите барања пред да нарачате. 6 Различни дизајни : овие централни делови на масата за диносауруси се достапни во 6 прекрасни дизајни со класични бои на темата на диносаурусите. Лесно се склопува : ви требаат само неколку секунди за да го завршите склопот според сликата, а потоа ставете го на омилената област за прикажување, што е лесно да ја декорирате вашата забава и да заштедите време; овие централни делови од хартија за диносауруси ќе бидат убави додатоци на вашата забава со диносауруси, оставајќи добар впечаток кај вашите гости. Повеќекратна употреба : овие централни делови од саќе од диносаурус не се само слатки украси за забава со шумски диносауруси, туш за бебиња, роденденска забава, туку можат да се применат и како сувенири за украсување на вашата трпеза, кои можат да донесат смешно и среќно чувство на вашите гости. 6 Различни дизајни : овие централни делови на масата за диносауруси се достапни во 6 прекрасни дизајни со класични бои на тема диносауруси; тие се украсени со разни модели на диносауруси, како што се диносауруси, кокосови дрвја, вулкани, водени струи и така натаму, кои се во согласност со вкусот на момчињата и девојчињата.

Карактеристики

Производи во категоријата