.

.

Професионална Вежба За Нокти За Акрилни Нокти, 30000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Машина За Вежба За Нокти Електричен Филер За Нокти Со 11 ПАРЧИЊА Битови, 6 Ленти За Брусење И Четка

Професионална Вежба За Нокти За Акрилни Нокти, 30000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Машина За Вежба За Нокти Електричен Филер За Нокти Со

DEN 476.80

Износ
Залиха

Qustly стилски и ДИЗАЈН ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР QATOSI машина ЗА вежба ЗА нокти MATOSI е дизајнирана со држач за рачка и можете да ја поставите рачката кога нема употреба.Во голема мера заштедете простор на вашето биро за маникир.постојат држачи за бит на машината за вежбање за да можете да имате дупчалки што ви се потребни токму таму за ваша погодност пред да започнете со работа за нокти. Quistable Speed И Direction На 30000 ВРТЕЖИ во МИНУТА електричната вежба за нокти се одликува со прилагодлива брзина и насока со ротации напред и назад што го прават одличен и за десничарите и за леваците. И тоа ви овозможува да ги поднесете ноктите на лесен и сигурен начин. П. с. низок Шум И Тивок Оган .. Алуминиумска рачка на машината за нокти за нокти го зема добар ефект на дисипација на топлина. Професионалниот квалитет и дизајн ја прави вежбата за нокти исклучително тивка и мазна со мали вибрации. Qust lcd Екран И Контрола Осетлива На Допир Q екранот На допир на оваа машина за нокти го прави вашиот маникир поудобен. И лцд-екранот ја прикажува моменталната брзина и насока на ротација, што ви олеснува да ја изберете брзината на полирање на ноктите што ви одговара и да ја направите уметноста на ноктите помодерна и технолошка. Quleve ® единаесет Битови За Дупчалки За Нокти ● овој комплет за вежби за кутикули е совршен додаток на вашата опрема за нега на нокти, со своите 11 типа метални битови и 6 ленти за брусење што можат да се користат за мелење, полирање, резба, сечење и отстранување на кутикулите од акрилни и природни нокти.Ајде да направиме свои маникири како професионалец.

Карактеристики

Производи во категоријата