.

.

Пластични Контејнери За Складирање Храна Со Капаци За Организација И Складирање На Оставата, Чајната Кујна - 6 Пакувајте Пластична Тегла Од 8 Мл За Билки И Шеќерни П?

Пластични Контејнери За Складирање Храна Со Капаци За Организација И Складирање На Оставата, Чајната Кујна - 6 Пакувајте Пластична

DEN 431.20

Износ
Залиха

Чувајте ја вашата оставата, чајната кујна организирана и храната свежа со нашето 6-пакување од 8оз пластични тегли со херметички капаци. Бравата безбедна за деца и функцијата за херметички заптивки го прават идеален за семејства со деца или за складирање опасни материјали. Совршен за складирање на разни суви производи како што се билки, житарки, ориз, тестенини, брашно и шеќер. Издржливата пластична конструкција обезбедува долготрајна употреба и лесно чистење. Компактниот и нареден дизајн заштедува простор во оставата, чајната кујна и кујната, што го олеснува наоѓањето на она што ви треба. Воведување На Нашите Контејнери За Складирање Храна со Капаци за Организација На Кујната! Овие пластични контејнери за складирање кујна се совршени за организација и складирање на оставата, чајната кујна. Комплетот вклучува пластични тегли од 6 пакувања 8 мл со капаци, секоја совршена за чување на вашите билки, житарки, ориз, тестенини, брашно и шеќер. Овие контејнери се направени од висококвалитетна, издржлива пластика која е изградена да трае и лесно се чисти. Херметичките капаци гарантираат дека вашата храна останува свежа и вкусна, истовремено спречувајќи какви било излевања или протекување. Плус, со бравата безбедна за деца, можете да бидете сигурни дека вашите малечки нема да можат да влезат во вашата храна или да направат хаос. Овие контејнери не се само функционални, туку и стилски, со елегантен и модерен дизајн кој ќе го надополни секој кујнски декор. Тие се компактни и наредени, што ги прави лесни за чување во оставата, чајната кујна или на вашата плоча. Чувајте ја вашата кујна организирана и вашата храна свежа со Овие Контејнери за Складирање Храна со Капаци. Тие се совршени за подготовка на оброци, заштеда на остатоци и чување закуски. Нарачајте сега и искусете ја практичноста да имате кујна без неред!.

Карактеристики

Производи во категоријата