.

.

Нова Рамнотежа Женско Гориво Нергизе Спорт В1 Патики, Темна Месечина/Месечина/Светла Нане, 10 СРЕДНИ САД

Нова Рамнотежа Женско Гориво Нергизе Спорт В1 Патики, Темна Месечина/Месечина/Светла Нане, 10 СРЕДНИ САД

DEN 1.00

Износ
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Гумен ѓон. Овие чевли имаат соодветна изведба. Препорачуваме да нарачате големина 1/2 поголема од вашата типична големина НА НБ. Дизајниран Да Се Движи Со Вас : одлично одговара за вашиот активен животен стил, овој секојдневен чевел за трчање има Ревлит среден ѓон за мека поддршка и неверојатно лесно амортизирање. Лесна Јачина : Дизајниран За удобност и стил, овој секојдневен чевел има лесен и дише горен изработен од синтетички и мрежести материјали на врвот на издржлив гумен надворешен ѓон. Кадифен Комфор : Опремени Со Вметнувања За Удобност НА ЃОНОТ ЗА МЕМОРИЈА, овие амортизирани секојдневни патики ви помагаат да уживате во супер меко чувство со секој чекор што го правите. Лизгајте И Одете : ЧЕВЕЛОТ NB Nergize sport lifestyle се одликува со удобна конструкција за чизми за брзо и лесно менување без врвки или ремени за да ве забави. Се движат во удобност и стил со NB Nergize спортски начин на живот чевли. Овој секојдневен чевел за трчање Од Нова Рамнотежа е дизајниран да изгледа добро како што се чувствува, со спортска и женска силуета која лесно се спојува со вашата омилена фитнес облека. Изграден Со Технологија На Ревлит среден ѓон за неверојатно лесно амортизирање, NB Nergize sport обезбедува мека поддршка под нозете. НБ Меморија Единствена Удобност Инсерти нудат уште повеќе амортизирање, за кадифен чувство со секој чекор. Овие удобни чевли имаат атлетски горен дел од низок профил изработен од лесни синтетички и мрежести материјали што дишат за да ви помогнат да ги одржувате нозете ладни додека вашите тренинзи се загреваат. Каде и да ве однесе вашиот активен животен стил, овие модерни патики се подготвени да одат, благодарение на елегантната конструкција за чизми што овозможува носење во движење што нема да ве забави. Издржлив гумен надворешен ѓон обезбедува сигурна влечна сила и поддршка на низа површини. Овој нов начин На Животен Стил на рамнотежа се одликува со соодветна изведба, затоа препорачуваме да нарачате половина големина поголема од вашата типична големина НА НБ за да ја максимизирате удобноста.

Карактеристики

Производи во категоријата