.

.

Motca Matte Заштитник На Екранот За Приватност за iPhone 14 Pro 6.1-инчен 2022 Со Налепница За Усогласување, Анти-Шпионски Анти-Отсјај Целосна Покриеност Калено Стакло Анти-Отпеч

Motca Matte Заштитник На Екранот За Приватност за iPhone 14 Pro 6.1-инчен 2022 Со Налепница За Усогласување, Анти-Шпионски Анти-Отсјај

DEN 0.67

Износ
Залиха

Динамичен Остров Компатибилен : Motca Matte Стаклен Заштитник На Екранот Компатибилен со i Phone 14 Pro 6.1-инчен (2022) паметен телефон.Motca matte приватност целосна покриеност калено стакло заштитник на екранот обезбедува вашиот i Phone 14 про екран со работ до работ 100% заштита, може ефикасно да ја намали можноста за оштетување на екранот и гребнатини. Висока Приватност : Motca Matte Калено Стакло Заштитник На Екранот За Приватност за i Phone 14 Pro ќе ги чува вашите personal и чувствителни информации безбедни од странците околу вас. Анти-Отсјај И Анти-Отпечаток Од Прст : мат финиш калено стакло користејќи ја истата технологија како мат хартиен екран со е-читач, без отсјај на екранот, дури и при силна сончева светлина, уживајте во намалени рефлексии и искуство против отсјај. Олеофобната површинска обвивка магично се спротивставува на нечистотија, пот и досадни отпечатоци од прсти. Мазна Како Свила : совршената мат површина има чувство на допир како свила, магично се спротивставува на нечистотија, пот и досадни отпечатоци од прсти, многу малку отпорност на триење дури и за потење на рацете. Специјално полирање е направено до работ на стаклото за да даде повеќе мазно чувство на допир. Лесна Инсталација Со Без Меурчиња : тој е опремен со налепница за усогласување за да го контролира заштитникот на екранот за да биде усогласен со правилната положба и заштитникот на екранот може автоматски да се монтира. Список за пакување : motca matte заштитник на екранот за приватност за i Phone 14 Pro, комплет за чистење, налепница за усогласување и инструкции за инсталација. АНТИ-ШПИОН : . Вашиот i Phone може да биде внимание кога се користи во јавност, како на пример во автобус, другите луѓе може случајно да ги разгледаат информациите на екранот во профилот. Motca i Phone 14 Про мат заштитник на екранот за приватност ви помага да го решите овој проблем! Може ефикасно да го одржува екранот видлив и јасен само за вас, да ги спречи другите да ги ѕиркаат вашите информации. МАТ ЗАВРШЕНА И ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА НА ЕКРАНОТ : . Совршената мат површина има чувство на допир слично на свила. Во меѓувреме. Може да го покрие целиот екран да обезбеди најдобра заштита. СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ : . Motca i Phone 14 Про мат приватност заштитник на цел екран ќе ви овозможи да ги користите речиси сите видови на случај. ДНЕВНА ЗАШТИТА : . Дизајниран со хидрофобна и олеофобна обвивка и површина против гребење за да го заштити вашиот екран од случајно истурање, остатоци од масло од отпечатоци од прсти, испакнатини и секојдневно абење. Вклучен пакет : . 1 x Мат Приватност Целосна Калено Стакло Заштитник На Екранот за i Phone 14 Про. 1 х комплет За Чистење. 1 х налепница Усогласување. 1 х Мало Пакување.

Карактеристики

Производи во категоријата