.

.

Станица за Полнење вежба, Држач За Дупчалка Ѕиден Држач, Организатор На Електрични Алати, Држач За Алати Гаражна Организација И Складирање …

Станица за Полнење вежба, Држач За Дупчалка Ѕиден Држач, Организатор На Електрични Алати, Држач За Алати Гаражна Организација

DEN 255.84

Износ
Залиха

ОРГАНИЗИРАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ БЕЗЖИЧНИ АЛАТКИ-Ставете Ги Вежбите и Полначот На Нивно Место со Држач За Ѕид. ИЗДРЖЛИВ И КОРИСЕН : со надграден материјал, станицата за полнење на електричниот алат е изработена од челик обложен со прав, кој ќе се спротивстави на ' рѓосување и ќе трае со години. ЧУВАЈТЕ ВЕЖБИ И ПОЛНАЧ ЗАЕДНО - Оваа Безжична Полица За Организатор На Вежба е Идеален Држач за Монтирање На Ѕид. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-НЕ БАРА СКЛОПУВАЊЕ-Инсталира За Неколку Минути со Шрафцигер. Вклучен Хардвер. ОРГАНИЗАТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ АЛАТКИ : Доаѓа со 30-дневна Гаранција за враќање на парите од која било причина и 12-месечна гаранција за квалитет, ние ќе бидеме тука додека не бидете задоволни. Сега Можете да Ги Ставите Вашите Безжични Вежби и Полнач на Нивно Место Воведување На Ѕидната Дупчалка. Место за чување на вашите вежби и полнач токму таму каде што ви се најпотребни. Лесен За Инсталирање И Употреба-Организирајте Ги Вашите Вежби За Неколку Минути Го Вклучува целиот хардвер за лесно монтирање на вашиот ѕид со шрафцигер. Доаѓа целосно составен и подготвен за употреба. Направено во САД од челик обложен со тежок мерач во прав. Изграден и гарантиран да трае цел живот на употреба. Средете го вашиот работен простор. Кликнете додај во кошничка сега и да Добиете Вашиот Вежба За Складирање станица испратени до вас денес! *** Сликите што покажуваат вежби,полнач и додатоци се само за илустративни цели . Овие предмети не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата