.

.

Аисо Камериер Фиока Загадување Токсични Производи Животната Средина Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилн?

Аисо Камериер Фиока Загадување Токсични Производи Животната Средина Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници,

DEN 159.84

Износ
Залиха

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофибер кожа прикачена со фини и издржливи шевови, давајќи му елегантен изглед и издржливо тело. Дизајн на преклопување-со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба. Димензии-организаторот на лондонската кожна лента мери 6,3 х 6,3 инчи / 8 х 8 инчи (изберете една од двете големини.). Едноставно И Практично-Давајќи му елегантен изглед и практичност,што се користи за складирање на вашиот мобилен телефон,часовник,клуч,накит и промена итн. КАМЕРИЕР ПОСЛУЖАВНИК ШИРОКА УПОТРЕБА : Погодност За Чување работи за дома,канцеларија, Забава На Отворено и убав изглед како Мебел. Едноставен организатор на фиока за кожа лондон лента за кожа организира дизајниран и изработен со цел производство на функционален производ и удобен и модерен додаток на кој може да се потпрете.удобен организатор на фиока за кожа е дизајниран за секојдневна употреба и ви помага лесно да ги допрете вашите работи без разлика дали сте во вашиот дом или канцеларија. Детали за производот : Висококвалитетни Димензии на микрофибер кожа : 6,3 х 6,3 инчи / 8 х 8 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата