.

.

ЗКМЕБ Филм 12 Инчен Мобилен Телефон 3д Екран Видео Лупа Преклопен Заоблен Зголемен Филм За Паметни Телефони Засилувачки Држач За Држач За Проектор

ЗКМЕБ Филм 12 Инчен Мобилен Телефон 3д Екран Видео Лупа Преклопен Заоблен Зголемен Филм За Паметни Телефони Засилувачки Држач

DEN 3.33

Износ
Залиха

Засилувачот на екранот на мобилниот телефон е ново развиен засилувач на мобилен телефон со закривен екран. Таа користи нов дизајн на рамка + 12-инчен акрилен објектив. Кога уживате во големи видео слики, дури и ако замавнете лево и десно за да ја гледате зголемената слика со висока дефиниција, таа исто така може да има поголем агол на гледање и повеќе не треба да го одржувате држењето на гледањето. Спирала со висока дефиниција, јасно лупа, анти-зрачење и намалување на визуелниот замор. Слотот што не се лизга може ефикасно да спречи лизгање на телефонот и да го одржува исправено. Силната вшмукувачка преграда може цврсто да го држи телефонот и да спречи негово движење. Зум : 2-2, 5 пати растојание на гледање : 1-15м / 3,28-49,21 стапки (препорачано)карактеристики На Производот : зум, држачи за мобилни телефони големина на екранот : 10 инчи, 12 инчи големина на производот : 190 Х 145 Х 10мм / 7,48 Х 5,71 Х 0,39"Компатибилен : погоден за сите видови паметни телефони бои : Бела, Црни Карактеристики : мобилниот телефон засилувачот на екранот е ново развиен мобилен телефон со закривен екран amplifier.It користи нов дизајн на рамка + 12-инчен акрилен објектив. Кога уживате во големи видео слики, дури и ако замавнете лево и десно за да ја гледате зголемената слика со висока дефиниција, таа исто така може да има поголем агол на гледање и повеќе не треба да го одржувате држењето на гледањето.Спирала со висока дефиниција, јасно лупа, анти-зрачење и намалување на визуелниот замор.Слотот што не се лизга може ефикасно да спречи лизгање на телефонот и да го одржува исправено.Силната вшмукувачка преграда може цврсто да го држи телефонот и да го спречи тоа moving.It има силна отпорност на компресија и добра цврстина.Ослободете ги рацете, прилагодете ја удобната перспектива и заштитете го вратот и вратот.Како да го користите : 1. Ве молиме избегнувајте да го користите под директна сончева светлина или силна светлина, за да не предизвикате нејасна светлина, а ефектот на екранот е подобар во околината на темна светлина.2. Не бришете ја леќата со тврда крпа и користете мека крпа за да ја заштитите леќата кога не ја користите.3. Прилагодете го растојанието и аголот од рамката на мобилниот телефон на објективот, прилагодете ја фокусната должина и аголот на објективот за да постигнете најдобар поглед, најдобар ефект на зголемување и најдобра јасност.Бидејќи објективот е голем, има мал одраз на површината, прилагодете ја осветленоста и аголот на светлината.Пакетот вклучува : 1 X зголемување на екранот на мобилниот телефон (Со Исклучок на мобилни телефони и други реквизити) одлично е за гледање мали предмети.нарачај сега!.

Карактеристики

Производи во категоријата