.

.

XSTRAP СТАНДАРД 8 ПАРЧИЊА E Песна J Куки, 2-инчен Челик J Кука И 2pcs 6 Двојна Рака E-Песна J Куки, Издржливи Големи Димензии J Кука

XSTRAP СТАНДАРД 8 ПАРЧИЊА E Песна J Куки, 2-инчен Челик J Кука И 2pcs 6 Двојна Рака E-Песна J Куки, Издржливи Големи Димензии

DEN 359.84

Износ
Залиха

ВИСОКА НОСИВОСТ : Куката Е-Патека Ј е изработена од висококвалитетен челик со собрана јачина на кршење од 1.200 фунти. ПРЕВЕНЦИЈА НА ' РЃА : е Песна Додатоци површина поцинковани, може да се користи во екстремни средини и непроменети, во споредба со другите Ј куки подолг век на траење. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 8 Ј кука фитинзи, 2-инчен е-песна тешки - Нема Песна Вклучени. Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА 6" Големи Куки За Е-Песна Со Двојна Рака (Само Ј-Куки, не вклучуваат Е-Песна). Лесен за инсталирање : само притиснете ги рачките на фитинзите За Е-патека и вметнете ги во стандардни слотови 2,5" х 1" на која било вертикална или хоризонтална приколка за е-ПАТЕКА што ги врзува шините или единечните е-патеки. Силен и Издржлив : дијаметарот на овие издржливи тешки Куки За Лопата Е 11,5 мм; оваа кука за Лопата е-песна е долга 8,5 инчи со 5,5 инчи долга х 2,5 инчи висока кука за закачување на сите додатоци за приколка. ВИСОКА НОСИВОСТ : Куката Е-Патека Ј е изработена од висококвалитетен челик со собрана јачина на кршење од 1.200 фунти. ПРЕВЕНЦИЈА НА ' РЃА : е Песна Додатоци површина поцинковани, може да се користи во екстремни средини и непроменети, во споредба со другите Ј куки подолг век на траење. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 8 Ј кука фитинзи, 2-инчен е-песна тешки - Нема Песна Вклучени. Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА 6" Големи Куки За Е-Песна Со Двојна Рака (Само Ј-Куки, не вклучуваат Е-Песна). Лесен за инсталирање : само притиснете ги рачките на фитинзите За Е-патека и вметнете ги во стандардни слотови 2,5" х 1" на која било вертикална или хоризонтална приколка за е-ПАТЕКА што ги врзува шините или единечните е-патеки. Силен и Издржлив : дијаметарот на овие издржливи тешки Куки За Лопата Е 11,5 мм; оваа кука за Лопата е-песна е долга 8,5 инчи со 5,5 инчи долга х 2,5 инчи висока кука за закачување на сите додатоци за приколка. Повеќенаменски : Чувајте различни алатки со долга рачка, како што се метли, гребла, лопати, вилушки, градинарски алат и други рачни алатки со оваа цврста закачалка за лопата/алат за Е-Патека. Може да се користи и за закачување скали, велосипеди, автомобилски гуми, црева и продолжни кабли. Овие куки се погодни само за е-шини и единечни шини.

Карактеристики

Производи во категоријата