.

.

Директни парчиња вежба за вежбање, преносен пресврт малку лесен за инсталирање на висока цврстина за обработка на накит

Директни парчиња вежба за вежбање, преносен пресврт малку лесен за инсталирање на висока цврстина за обработка на накит

DEN 2.00

Износ
Залиха

Специјално дизајниран за ударни мониста, обработка и правење накит. Користете висококвалитетен челичен материјал со голема брзина, издржлив и отпорен на абење, долготрајно. 1,0мм директно вртење на вртењето на вртење, совршен за машина за удирање бисер, лесен за инсталирање. Дојдете со пластично куќиште за складирање, погодно за носење и лесен за употреба. Висока цврстина, отпорност на корозија, отпорност на влијание, стабилност и сигурност. Специјално дизајниран за ударни мониста, обработка и правење накит. Користете висококвалитетен челичен материјал со голема брзина, издржлив и отпорен на абење, долготрајно. 1,0мм директно вртење на вртењето на вртење, совршен за машина за удирање бисер, лесен за инсталирање. Дојдете со пластично куќиште за складирање, погодно за носење и лесен за употреба. Висока цврстина, отпорност на корозија, отпорност на влијание, стабилност и сигурност. Функција : 1. Специјално дизајниран за ударни мониста, обработка и правење накит.2. Користи висококвалитетен челичен материјал со голема брзина, издржлив и отпорен на абење, долготрајно.3. 1,0мм директно вртење на вртење на вртење, совршен за машина за удирање бисер, лесен за инсталирање.4. Дојдете со пластично куќиште за складирање, погодно за носење и лесен за употреба.5. Висока цврстина, отпорност на корозија, отпорност на влијание, стабилност и сигурност. Спецификација : Тип на ставка : Вежба за битматеријал : Спецификации на челични средства со голема брзина : приближно. 1мм / 0,04in Список на пакети : 10 x вежба за вежбање : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0‑1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики

Item Type:
Drill Bit
Material:
High-Speed Steel
Product Specifications:
Approx. 1mm / 0.04in
Package List:
10 x Drill Bit:
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Производи во категоријата