.

.

Juggling ме прави среќен. Вие, не толку многу. Црна нараквица за јаже, врежана нараквица, најдобро за жонглирање

Juggling ме прави среќен. Вие, не толку многу. Црна нараквица за јаже, врежана нараквица, најдобро за жонглирање

DEN 383.20

Износ
Залиха

Рачно изработена врежана нараквица за жонглирање. Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на нечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за подароци. Рачно изработена врежана нараквица за жонглирање. Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како што се Денот на вineубените, Денот на татковците, Денот на благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица мери приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек -дело што може да одговара на нечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувано во исклучителна торба со највисок квалитет. Изработено е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силиконски, многу отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за подароци. Значајна рачно изработена црна врежана плетенка јаже нараквица за жонглирање. Ова е посебен подарок и за мажи и за жени кои можат да го земат каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, сопруги, синови или ќерки. Издржлив и модерен, тој е совршен моден додаток.

Карактеристики

Производи во категоријата