.

.

Zhanghong Монитор за квалитет на воздухот во затворен простор, мерач на детектор на домашен CO2, детектор за загадување на дигитална температура и влажност на гас, детект

Zhanghong Монитор за квалитет на воздухот во затворен простор, мерач на детектор на домашен CO2, детектор за загадување на дигитална

DEN 1043.20

Износ
Залиха

【Мултифункционален тестер за квалитет на воздухот, кој може да открие PM2.5 /CO 2 /AQI. 【Сензори : : Како научна опрема за тестирање на квалитет на воздухот, комбинира повеќе сензори за воздух со вградени сензори. 【Преносен】 : Овој лесен за носење на воздухот може да помогне во подобрување на квалитетот на воздухот во домовите, кујните, спалните соби, канцелариите, училиштата, автомобилите, хотелите, патувањето, кампувањето, итн. Лесно за читање на резултатите од тестот и откривањето на воздухот во затворен простор е поудобно. Лесно за носење, погодно за дома, автомобил, канцеларија, фабрика и други околини. Ви посакувам среќен шопинг!. 【Мултифункционален тестер за квалитет на воздухот, кој може да открие PM2.5 /CO 2 /AQI. 【Сензори : : Како научна опрема за тестирање на квалитет на воздухот, комбинира повеќе сензори за воздух со вградени сензори. 【Преносен】 : Овој лесен за носење на воздухот може да помогне во подобрување на квалитетот на воздухот во домовите, кујните, спалните соби, канцелариите, училиштата, автомобилите, хотелите, патувањето, кампувањето, итн. Лесно за читање на резултатите од тестот и откривањето на воздухот во затворен простор е поудобно. Лесно за носење, погодно за дома, автомобил, канцеларија, фабрика и други околини. Ви посакувам среќен шопинг!. Мониторп на квалитетот на воздухот : Респирабилен прашина Sampler Continuous Време на работа : 480 (мин) Опсег на мерење : 400-5000ppmworking Температура : -10-60 (℃) Големина : 205*85*75 (мм) Тежина : 1 (кг) напојување : УСБИФ ВАС Имајте какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе одговориме на вашето испитување во рок од 24 часа. Ви благодарам за вашиот покровителство。.

Карактеристики

Производи во категоријата