.

.

Кабилок Декоративна лента 1 п.п. шалтери за контејнери за јајца, декорација, растителноста брза организација на садови за одмор, празник за празници овална форма на

Кабилок Декоративна лента 1 п.п. шалтери за контејнери за јајца, декорација, растителноста брза организација на садови за одмор,

DEN 2.33

Износ
Залиха

Железо. Поддршка за служба на храна-, само треба да ги исплакнете со вода. Кошница за складирање на овошје- Дизајн во форма на овална форма на оваа корпа ви носи добро расположение и уживајте во вкусна храна. Wireица корпа за овошје- изработена од железо од одделение, безбедно и здраво, што може директно да ја допре храната и можете да ги користите со доверба. Кошници со метални жици- Погодно за складирање на овошни закуски во ресторани за хотели. Wireица корпа за јајца- изработена од премија железо, издржливо и практично за долгорочна употреба. Железо. Поддршка за служба на храна-, само треба да ги исплакнете со вода. Кошница за складирање на овошје- Дизајн во форма на овална форма на оваа корпа ви носи добро расположение и уживајте во вкусна храна. Wireица корпа за овошје- изработена од железо од одделение, безбедно и здраво, што може директно да ја допре храната и можете да ги користите со доверба. Кошници со метални жици- Погодно за складирање на овошни закуски во ресторани за хотели. Wireица корпа за јајца- изработена од премија железо, издржливо и практично за долгорочна употреба. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на корпа за складирање храна- нема штетна супстанција во овие корпи за складирање и не се грижите за храната ќе биде загадена. - Материјал : Ironелезо - Совршено и за случајна или за формална употреба во вашиот дом. - Големина : 18.00x11.70x13.50cm/ 7.07x4.60x5.31in - Погоден за складирање на овошни закуски во ресторани во хотелски хотел. - Направено од железен материјал, практичен и издржлив за долго време. - Боја : црна - соодветна големина, дизајн на брод, исклучителна изработка, преносна и лесна, лесна за носење. Опис Опис за складирање на овошје ако барате роман и практична корпа за складирање, тогаш вашето истражување е големо. Потребно е, а исто така може да се користи како декорација на работната површина.

Карактеристики

Производи во категоријата