.

.

Јоник Жените 2 Парче Тече Танкини Костими за Капење Со Boyshorts V Вратот Пливање Резервоарот Блузи Костими За Капење Скромни Костими За Капење

Јоник Жените 2 Парче Тече Танкини Костими за Капење Со Boyshorts V Вратот Пливање Резервоарот Блузи Костими За Капење Скромни

DEN 2.33

Износ
Залиха

85% Полиестер, 15% Спандекс. Затворање на ремени. Дводелни Танкини Костими за капење за жени : гроздобер танкини обезбедуваат максимална поддршка со отстранливи градници, широки прилагодливи ремени за рамо и линија со висок струк. Можете да ги прилагодите широките ремени за да бидат поудобни. Танкини блузи за жени : плисираните и течни резервоари изгледаат многу ласкави и елегантни, што може совршено да ги скрие несовршеностите. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве натера да се чувствувате безбедно. Дводелни костими за капење за жени : v костим за капење на вратот дизајниран со преден дел од лак. Лакот во пределот на бистата може да се прилагоди во зависност од тоа колку сакате да го покажете деколтето. Дводелен танкини костим за капење е изработен од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време. Сите дами сакаат меки костими за капење за одмор на плажа и забави во базен, скромни дводелни костуми за капење совршени за повеќето прилики како плажа, забава, одмор, базен, термални извори, воден парк. Големини : XS (САД 0-2), S (САД 4-6), M( САД 8-10), L( САД 12-14), XL (САД 16), XXL (САД 18). Ве молиме изберете соодветна големина за вас и слободно контактирајте не во секое време.

Карактеристики

Производи во категоријата