.

.

Топлина Смалување, 3/16, Бело

Топлина Смалување, 3/16, Бело

DEN 532.80

Износ
Залиха

Ова е комплет Од 3х3/16" Бели Цевки За Намалување На Топлината од Дубро.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дизајниран да се намали до 1/2 од неговата оригинална големина Идеален За изолација на електрични споеви, покривање на електрични приклучоци И конектори Белата боја вклучува : Три парчиња цевки за собирање на топлина од 3х3/16 инчи : Цевки за Смалување од сите страни Со топлински пиштол, запалка за бутан или рачки за лемење : Дијаметар : 3/16" Должина : 3" КОМЕНТАРИ : Користете големина на цевка што не е повеќе од двојно поголема од дијаметарот На објектот се опфатени. Ду-Бро Дел ДУБ2147.

Карактеристики

Производи во категоријата