.

.

Знак за стилови на гроздобер во Едкто, куќата на Ја Ја, што се случува во куќата на Ја Ја, останува во куќата на Ја Ја, виси од дрво, декоративен, печатен знак за уметно

Знак за стилови на гроздобер во Едкто, куќата на Ја Ја, што се случува во куќата на Ја Ја, останува во куќата на Ја Ја, виси

DEN 1556.80

Износ
Залиха

Големината е висока 6 инчи, ширина 12 инчи и дебелина од 0,12 инчи. Материјал : Направено од висококвалитетен материјал од дрво MDF, декорацијата е сигурна за употреба, силен, без мирис, не е лесен за избледување и пукање, многу издржлив и не е лесен за оштетување. Лесен за употреба : знакот на дрвен wallид е опремен со каиш за висина од јаже од коноп, што е погодно и едноставно за вас брзо и лесно да ја направите инсталацијата на wallидовите. Добра изработка : Овие дрвени знаци се трајни печатени и добро направени, што ги прави идеални за употреба во затворен простор и давање на вашата куќа шик изглед; Додека овие знаци се посоодветни за употреба во затворен простор, тие исто така можат да се користат на отворено сè додека не се изложени на влага. Одличен подарок : Прекрасна висечка ознака е одличен подарок за Божиќ, Денот на благодарноста, надворешните или затворените забави, роденденските забави, новите годишни украси, може да се користи како убава декорација за прозорци или камини, исто така е добар подарок или декорација за домаќинство за вашите пријатели, семејство или верници. Големина : 12 x 6 x 0,12 инчи; Материјал : Направено од материјал од дрво МДФ;.

Карактеристики

Производи во категоријата