.

.

Решетката за чевли со 4 нивоа Fanhao со тркала, организатор за тркалачки чевли прилагодлива на полици за чевли за чевли Организатор 16-20 пар, вклопува чизми, високи потп?

Решетката за чевли со 4 нивоа Fanhao со тркала, организатор за тркалачки чевли прилагодлива на полици за чевли за чевли Организатор

DEN 3.00

Износ
Залиха

1x 4 нивоа решетката за чевли. Прирачник за склопување 1 x. 1 x комплет за додатоци. 600 D Оксфордска ткаенина и легура челик. Надградената решетка за мобилни чевли : Четири тркала од 360 ° во дното овозможуваат флексибилно движење. Издржлив, но лесен за лесно движење. Во дневната соба, полиците можат да држат духови. Ставете го во плакарот и држете ја облеката уредна. Направете просторијата за комунални услуги да изгледа почисто. Трајни и цврсти : Организатор за складирање на чевли Fanhao, направен од анти-рист челик конструкција и изработка на ткаенина од 600 D Оксфорд, секоја полица што држи до 30 фунти. Тој е понапреден од другите материјали за ткаенини. Решетка за чевли Fanhao изграден за да трае. Лесно собрание Персонализирано складирање : Можете да го отстраните панелот за да се изгради во решетката за чевли од 2 нивоа или 3 нивоа за да одговара на различен вид чевли. Едноставна модуларна структура го олеснува инсталирањето и расклопувањето. Решетка за чевли со 4 нивоа : Продавници на 16-20 пара чевли за мажи, жени, дополнително складирање на дното за папучи. Дозволете дополнително складирање што може да држи суровини во вашата кујна, дневна соба. Димензија на производот : 27,95 "W x 11.4" D x 25.4 "H. 100% гаранција за квалитет : Ние стоиме покрај нашите производи. Грант за враќање и враќање во рок од 30 дена од приемот на пратката ако не сте задоволни од нашите лавици за чевли. Не е поставено прашање 600d Оксфорд ткаенина и легура челик. Надграден мобилен багажник за чевли : четири тркала од 360 ° на дното овозможуваат флексибилно движење. Трајно, но сепак лесен за лесно движење. Во дневната соба, полиците можат да држат духови. Ставете го во плакарот и чувајте ги облеките уредно. Направете просторијата за комунални услуги да изгледа почиста. Издржлива и цврста : Организатор за складирање на чевли Fanhao направен од анти-караница за челик и изработка на ткаенина од 600 D Оксфорд, секоја полица што држи до 30 фунти. Тој е понапреден од другите материјали за ткаенини. решетката изградена за да трае. Лесно склопување Персонализирано складирање : Можете да го отстраните панелот за да се изгради во 2-ниво или 3-ниво решетка за чевли за да одговара на различен вид чевли. Едноставна модуларна структура го олеснува инсталирањето и расклопувањето. 4-ниво чевли Rack : Продавници на 16-20 пара чевли за мажи, жени, дополнително складирање на дното за папучи. Дозволете дополнително складирање што може да држи суровини во вашата кујна, дневна соба. Димензија на производот : 27,95 "W x 11.4" D x 25.4 "H. 100% гаранција за квалитет : Ние стоиме покрај нашите производи. Грант за враќање и враќање во рок од 30 дена од приемот на пратката ако не сте задоволни од нашите лавици за чевли. Не е поставено прашање .

Карактеристики

Производи во категоријата