.

.

Цртан филм автоматски рачен сапун диспензерот, пополнување на шарена светлина за дишење Деца автоматски сапун за сапун диспензерот за зајаче за туширање шише шамп

Цртан филм автоматски рачен сапун диспензерот, пополнување на шарена светлина за дишење Деца автоматски сапун за сапун диспензерот

DEN 2.33

Износ
Залиха

Симпатичната форма и мазните линии на телото го олеснуваат украсувањето на секој агол на вашиот дом додека одржувате практичност. Дозволете им на децата да уживаат во миењето на раката. Полнење и издржлив материјал : Направено од високо квалитетен ABS материјал, операцијата со еден допир е погодно. Користејќи го TPYE-C за полнење кабел, напојуван со батерија за полнење од 1200m Ah, целосно наполнет може да се користи повеќе од 3000 пати, не треба да купувате батерии, повеќе безбеден и издржлив. Дизајн на светлина за дишење : Нашите најнови диспензери за автоматски сапуни за пена имаат попаметен, поуникатен дизајн на светло за дишење и ќе ви помогне подобро да го користите овој безконтакт за сапун за сапун подобро.ipx4 водоотпорен на водоотпорност да се користи во влажна околина, вградениот слот за батерии не е лесен за контакт со капки вода и со употреба на ултразвучно Технологијата го прави трупот без празнини, лесен за чистење кога станува валкана, совршена за употреба на кујна и бања. Овозможувајќи го брзо да се генерираат латер во 0,25 секунди. И диспензерот за сапун е почувствителен, така што ќе можете да ги добиете рацете без густа сапун од пена во рок од 0,25 секунди опсег на сензори. Полнење и издржлив материјал : Направено од високо квалитетен ABS материјал, операцијата со еден допир е погодно. Водоотпорен и енергетски ефикасен : IPX4 водоотпорен, идеален диспенс на сапун без допир, без влажни услови, може лесно да се користи во бањата, кујната, канцеларијата, ресторанот. Компанијата на традиционалните диспензери за сапун со рака, ја намалува потребата за повеќе луѓе да го допрат диспензерот за сапун, со што ќе избегнат ефикасно избегнување вкрстено загадување и создавање на повеќе хигиенски начин за миење раце. USB-полнење и попогодно Автоматско автоматско диспензерот за сапун за пенење е направен со вградени големи батерии, 2-3 часа брзо полнење, нема повеќе грижи за замена на батерии или батерии кои се натопуваат како традиционално диспензерот за сапун со батерии. Користејќи го TPYE-C за полнење кабел, напојуван со батерија за полнење од 1200m Ah, целосно наполнет може да се користи повеќе од 3000 пати, не треба да купувате батерии, повеќе безбеден и издржлив. Ве молиме слободно контактирајте не доколку се појави некој проблем за време на употребата, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Симпатична автоматска и без допир - Автоматскиот диспенс на сапун за пенење користи чувствителен сензор за инфрацрвено движење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку се појави некој проблем за време на употребата, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Овозможувајќи го брзо да се генерираат латер во 0,25 секунди. Пријателскиот меур ги прави децата дома да се за inубуваат во миењето на рацете. Содржина на пакувања : 1* Dispenser за сапун1* USB кабел за полнење. Симпатичната форма и мазните линии на телото го олеснуваат украсувањето на секој агол на вашиот дом додека одржувате практичност. Силна услуга по продажбата : Врз основа на нашата доверба во нашите диспензери за автоматски сапуни без допир, за да можете да ја користите без грижа. Дизајн на светлина за дишење : Нашите најнови диспензери за автоматски сапуни за пена имаат попаметен, поуникатен дизајн на светло за дишење и ќе ви помогне подобро да го користите овој безконтакт за сапун за сапун подобро.

Карактеристики

Производи во категоријата