.

.

Замена на батеријата BCXY за Flip Essential Flip 3 Setcheald Edition Flip 3 SE 02-553-3494 GSP872693 L0748-LF

Замена на батеријата BCXY за Flip Essential Flip 3 Setcheald Edition Flip 3 SE 02-553-3494 GSP872693 L0748-LF

DEN 2.67

Износ
Залиха

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : Flip Essential Flip 3 Setale Edition Flip 3 SE. Димензии : 94,0 x 30,85 x 11,1мм тежина : 101.2g. Напон : 3.7 V, Капацитет : 3000m Ah, WH : 11.1 Wh. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38.3 и MSDS. Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : Flip Essential Flip 3 Setale Edition Flip 3 SE. Димензии : 94,0 x 30,85 x 11,1мм тежина : 101.2g. Напон : 3.7 V, Капацитет : 3000m Ah, WH : 11.1 Wh. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38.3 и MSDS. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Компатибилен модел : Flip Essential Flip 3 Стелт издание FLIP 3 SE- Компатибилен број на дел од батеријата : 02-553-3494 GSP872693 L0748-LF- ROHS одобрен за токсичен бесплатен. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите. Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Карактеристики

Производи во категоријата