.

.

3drose Американски плажи - Виски Run Beach, Coos County, Орегон. - шишиња со вода

3drose Американски плажи - Виски Run Beach, Coos County, Орегон. - шишиња со вода

DEN 700.80

Износ
Залиха

Направено од не'рѓосувачки челик. Превртете го плунката со отстранлива слама. Висок сјај обложен со бела надворешност; Слика отпечатена од обете страни. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата