.

.

Мибро 459131БГВ1 0.25 во. х 100 стапки. Полипропилен Рефлектирачки Дијамант Плетенка Јаже Портокал

Мибро 459131БГВ1 0.25 во. х 100 стапки. Полипропилен Рефлектирачки Дијамант Плетенка Јаже Портокал

DEN 0.33

Износ
Залиха

Полипропилен Рефлектирачки Дијамант Плетенка Јаже. Изработени од висококвалитетни материјалиспецификации. Боја : Портокалова. Големина : 0,25 х 100". Материјал : Полипропилен. Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби со фокус на сигурноста задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет што го обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат Многу Карактеристики на клиентите. Полипропилен Рефлектирачки Дијамант Плетенка Јаже. Изработени од висококвалитетни материјалиспецификации. Боја Портокалова. Големина 025 х 100. Материјал Полипропилен. Тежина 102 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата