.

.

Acer Aspire C27-962-UA91 AIO Десктоп, 27 Целосен HD Дисплеј, 10-Ти Генерал Intel Core i5-1035G1, NVIDIA GeForce MX130, 12GB DDR4, 512GB SSD, 802.11 ac Wi-Fi, Безжична Тастатура И Глушец, Windows 10 Home

Acer Aspire C27-962-UA91 AIO Десктоп, 27 Целосен HD Дисплеј, 10-Ти Генерал Intel Core i5-1035G1, NVIDIA GeForce MX130, 12GB

DEN 12075.04

Износ
Залиха

10-Та Генерација Intel Core i5 - 1035g1 Процесор (До 3. 6гхз). 27 " Целосен HD (1920 x 1080) ДИСПЛЕЈ СО ШИРОК Екран ОД Раб До Раб ЛЕД Задно осветлен. NVIDIA Ge Force MX130 СО 2gb посветен GDDR5 VRAM. 12gb DDR4 Меморија; 512 GB NVMe М. 2 SSD; 802. 11ац Wi-Fi; Гигабит Етернет лан; Bluetooth 5. 0. Два Вградени Стерео Звучници; Интегриран 1.0 Пратеник HD Висока Смисла Веб Камера; Безжична тастатура и Глувчето. Прозорци 10 Дома. Acer Aspire C27-962-UA91 Се-Во-Едно Десктоп КОМПЈУТЕР доаѓа со овие спецификации : 10-Та Генерација Intel Core i5 - 1035g1 процесор 1. 0 GHz Со Турбо Поттик Технологија до 3. 6 GHz, Windows 10 Home, 27" Full HD Широк ЕКРАН EDGE-edge LED Задно осветлен Дисплеј, NVIDIA Ge Force MX130 СО 2gb посветен GDDR5 VRAM, 12gb DDR4 Меморија, 512 GB NVMe M. 2 SSD, Интегриран 1. 0 ПРАТЕНИК HD Висока Смисла Веб Камера, 10/100/1000 Гигабит Етернет, 802. 11ац Wi-Fi, Bluetooth 5. 0, Два Вградени Стерео Звучници, 2-УСБ 3. 2 (Тип А) Генерал 1 порти, 2-УСБ 2. 0 Пристаништа, 1-HDMI Порта, 1-Ethernet RJ-45 Порта, Безжична Тастатура и Глувчето, 17. 19 фунти. 7. 8 кг (само системска единица), 1 Година Делови И Работна Сила Ограничена Со Бесплатна Технолошка Поддршка (DQ. Бдпаа. 003).

Карактеристики

Производи во категоријата